Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Pardavimų vadybininkas (-ė)

2500-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

  • Gaminių kainų skaičiavimas, komercinių pasiūlymų Klientams ruošimas;
  • Gamybinių brėžinių ir techninės dokumentacijos skaitymas ir analizavimas;
  • Nuolatinis bendravimo palaikymas su inžinieriais ir gamybos darbuotojais;
  • Projektinės gamybos koordinavimas siekiant projektų rezultatyvumo;
  • Gaminį sudarančių komponentų pirkimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Sėkminga darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • 2+ metų patirtis dirbant su Klientais ir jų projektais;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį tobulėjimą ir ugdymą;
  • Palaikymą siekiant ambicingų tikslų;
  • Profesinio tobulėjimo ir asmeninio augimo galimybes;
  • Galimybę dalyvauti įmonės plėtros ir augimo etape;
  • Atvirą, paprastą ir betarpišką bendravimą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Atlyginimas

2500-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Įmonė įsikūrusi Kauno miesto ribose.