Pardavimų vadybininkas (-ė)

2000-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Transrifus“

Darbo pobūdis:

UAB "Transrifus" kviečia prie komandos prisijungti Pardavimų vadybininką (-ę).
Jei mėgsti dinamišką darbą, domiesi statybos sritimi ir ten vykstančiais procesais, esi motyvuotas mokytis ir augti kaip specialistas - mes laukiam Tavęs!

Pagrindinės atsakomybės:

Bendravimas su klientais, jų konsultavimas, dokumentų išrašymas ir aptarnavimas;
Klientų poreikių identifikavimas, techninių reikalavimų suderinimas, komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
Įrangos nuomos sprendimų ir paslaugų pardavimas;
Pardavimų ir logistikos procesų koordinavimas ir sklandaus proceso tarp kliento ir sandėlio užtikrinimas.

Jums keliami reikalavimai:

Aukštasis techninis/ vadybinis išsilavinimas;
Ne trumpesnė nei 2 metų darbo su klientais ir paslaugų/prekių pardavimais patirtis;
Statybų proceso išmanymas ar susijusi darbo patirtis būtų didelis privalumas;
Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
Gebėjimas ir įgūdžiai rengti nesudėtingus brėžinius ir motavimo schemas CAD aplinkoje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Office 365, CRM);
Puikios lietuvių k. žinios;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė Jums siūlo:

Dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje ir nuolat augančioje įmonėje;
Konkurencingą atlygį, atitinkantį turimą darbo patirtį bei kvalifikaciją;
Papildomas motyvacines priemones (draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, kursus bei mokymus kvalifikacijai kelti).

Atlyginimas

2000-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlomas atlygis priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų.

UAB „Transrifus“

UAB "Transrifus" - viena didžiausių statybinės įrangos (pastoliai, klojiniai, konteinerinės modulinės patalpos) nuomos įmonių Lietuvoje.
Jau daugiau nei 20 metų rinkai siūlome statybinės įrangos nuomos, pardavimo, montavimo, projektavimo bei konsultavimo paslaugas, taip pat prekiaujame ir pakrovimo technika.
informacija apie UAB „Transrifus“
2635 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1924 €
25% uždirba 1924-2299 €
25% uždirba 2299-2897 €
25% uždirba nuo 2897 €