Pardavimų vadybininkas (-ė)

990-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „PRODIVI“

Darbo pobūdis

Naujų potencialių klientų paieška, bei paslaugų pristatymas;
Kasdienis bendravimas su klientais per skambučių platformą;
Susitikimų organizavimas su naujais - esamais klientais;
Darbas su esamų klientų duomenų baze;
Bendradarbiavimas su komandos nariais, siekiant pilnai įvykdyti klientų poreikius ir skatinti pardavimų augimą.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog turi Aukštąjį išsilavinimą;
Tikimės, jog turi patirties dirbant su pardavimais (privalumas IT srityje);
Tikimės, jog turi kompiuterinį raštingumą Microsoft 365 aplinkoje;
Tikimės, jog drąsiai komunikuoji telefonu;
Tikimės, jog pasižymi atkaklumu ir iniacityvumu, sieki užsibrėžtų tikslų, esi orientuotas (-a) į rezultatą;
Tikimės, jog turi puikius laiko planavimo įgūdžius.

Mes siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai augančioje įmonėje;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
Lankstų darbo grafiką;
Nemokamą automobilio parkingą;
Reguliarius mokymus;
Galimybę tobulėti ir ugdyti asmenines kompetencijas;
Puikią ir draugišką kolegų komandą;
Kolektyvines šventes ir kitas papildomos naudas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

990-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „PRODIVI“

Mėgsti kalbėti tiek, kad kartais net prašo sustoti? Esi atviras (-a) pokyčiams ir naujovėms, mėgsti iššūkius? Nori ir gali išmokti kasdien kažką naujo? Esi darbštus (-i), atsakingas (-a) ir motyvuotas (-a) iš gyvenimo pasiimti maksimumą?

Jeigu į visus atsakei TAIP, laukiame tavo CV jau dabar!😊
informacija apie UAB „PRODIVI“
2336 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1596 €
25% uždirba 1596-2219 €
25% uždirba 2219-2738 €
25% uždirba nuo 2738 €