UAB „ICTO“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ICTO“

Darbo pobūdis

Būsi atsakingas/a už:
  • aktyvią naujų verslo klientų paiešką (skambučiai telefonu);
  • įmonės siūlomų paslaugų tinkamą reprezentaciją ir pardavimą;
  • ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių su esamais klientais palaikymą;
  • kliento poreikius atitinkančių sprendimų paiešką.

Reikalavimai darbuotojui

  • anglų ir rusų kalbos žinios;
  • gebėjimas dirbti individualiai bei komandoje;
  • gera iškalba ir derybiniai įgūdžiai;
  • pardavimų telefonu patirtis – didelis privalumas;
  • patirtis logistikoje – didelis privalumas;
  • pozityvus požiūris į darbą ir kolegas;
  • aktyvumas, iniciatyvumas ir nuoširdumas.

Įmonė siūlo

  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
  • mišraus darbo (darbo iš namų ar iš biuro) galimybę.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu siūlome 800 Eur (į rankas).
UAB „ICTO“

UAB „ICTO“

UAB ICTO – transporto paslaugų įmonė, sėkmingai gyvuojanti nuo 2009 metų. Bendrovės veiklos sritis – tarptautinis ir vietinis krovinių pervežimas, krovos darbų organizavimas. Didžiausias ICTO dėmesys skiriamas kliento pervežimų poreikio realizacijai. Ilgametė kvalifikuoto personalo patirtis, išplėtotas logistikos tinklas ir atsakingas požiūris į darbą leidžia sėkmingai prisitaikyti prie nuolatos augančios rinkos ir pateisinti individualius užsakovų lūkesčius.
Pagrindinė mūsų specializacijos kryptis – negabaritiniai ir sunkiasvoriai kroviniai, tačiau nemažą pervežamų krovinių dalį sudaro ir standartinių išmatavimų, t. y. gabaritinių krovinių transportavimas. Gabaritinius ir negabaritinius krovinius vežame vietiniais ir tarptautiniais maršrutais: Lietuva – Latvija – Estija – Suomija – Švedija – Norvegija – Lenkija – Vokietija. Užtikriname kokybiškas, punktualias ir sklandžias transportavimo paslaugas, individualius lūkesčius atitinkančias sąlygas ir visuomet konkurencingą kainą.
informacija apie UAB „ICTO“
2445 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.