UAB „Eurofrosta“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

2200-3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Eurofrosta“

Darbo pobūdis

Bendradarbiauti su HoReCa klientais (barais, restoranais ir pan.);
užmegzti, palaikyti prekybinius santykius su klientais;
vykdyti aktyvius pardavimus, siekti nustatytų pardavimų rezultatų;
pristatyti naujus produktus klientams;
nuolat ieškoti naujų klientų paskirtoje teritorijoje;
kontroliuoti atsiskaitymus ir skolas.

Reikalavimai darbuotojui

turi aktyvių pardavimų darbo patirties ir yra vienu (-a) iš geriausių savo kolegų tarpe;
turi bent metų patirtį baruose, restoranuose ir kt.;
puikiai išmano greito maisto vartojimo ir gamybos ypatumus, moka įtikinti, pamokyti;
pasižymi orientacija į rezultatus;
geba dirbti savarankiškai ir komandoje;
yra komunikabilus (-i), iniciatyvus (-i) ir pareigingas(-a);
turi vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

PRIVALUMAI:
turi gerus derybų įgūdžius.

Siūlome dinamišką, perspektyvų darbą ir puikias darbo sąlygas jauname bei draugiškame kolektyve;
į vystymąsi ir profesinį augimą orientuotą aplinką;
tarnybinį automobilį darbui ir kt. naudų paketą;
bazinį atlyginimą bei motyvacinius priedus už darbo rezultatus (kuo labiau patyręs HoReCa vadybininkas, tuo darbo užmokestis gali būti derinamas).

Atlyginimas

2200-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Eurofrosta- didmeninė prekyba Horeca, greito maisto įstaigoms skirtu asortimentu.
Mūsų pagrindinis ofisas yra įsikūręs Klaipėdoje, bet veiklą vykdome visoje Lietuvoje.
Viena iš įmonės stiprybių profesionalus, energingas, jaunas ir atsakingas kolektyvas.
informacija apie UAB „Eurofrosta“
2431 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.