Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Linjeproff AS

Pardavimų vadybininkas (-ė) (Norvegų kalba)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - Linjeproff AS

Darbo pobūdis

  • Identifikuoti verslo galimybes ir inicijuoti susitikimus su potencialiais klientais visoje Norvegijoje
  • Kurti ir palaikyti stiprius santykius su naujais ir esamais klientais per kasdienį bendravimą
telefonu, elektroniniu paštu ar reguliariais vizitais
  • Rengti komercinius pasiūlymus ir sutartis; pristatyti įmonės produktus
  • Vesti derybas su klientais bei suteikti puikias klientų aptarnavimo paslaugas
  • Pagelbėti parduotuvėje ir sandėlyje, jei to reikėtų.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą
  • Galėsite vykti į trumpalaikes komandiruotes (1-3 kartai per mėn.)
  • Turite panašaus darbo patirties (privalumas)
  • Laisvai kalbate anglų ir norvegų kalbomis (būtina)
  • Turite puikius bendravimo ir derybų įgūdžius
  • Esate iniciatyvus (-i), savarankiškas (-a), gebate planuoti ir organizuoti savo darbo laiką
  • Esate užsispyręs (-usi) ir siekiantis (-i) rezultato
  • Gebate dirbti savarankiškai ir spręsti iškilusias problemas
  • Esate ambicingas (-a) ir norite tobulėti
  • Mokate dirbti kompiuteriu
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą

Mes Jums siūlome

  • Dinamišką, įdomų darbą stabiliai augančioje norvegiškoje įmonėje
  • Saviraiškos bei tobulėjimo galimybes
  • Atvirą naujoms idėjoms darbinę aplinką
  • Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Kompanijos pagrindinė veikla - inovatyvių, komfortabilių bei aukštos kokybės darbo rūbų ir asmeninių apsaugos priemonių prekyba. Mūsų tikslas – užmegzti patikimus ir ilgalaikius santykius su mūsų partneriais, klientais bei suteikti apsaugą nuo galvos iki kojų.