DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Pardavimų vadybininkas (-ė) (šviestuvų ir apšvietimo prekės)

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis:

Aktyvių pardavimų vystymas esamiems ir naujiems klientams;
Konsultacijos UAB „Senukų“ apšvietimo skyriuje;
Šviestuvų ir apšvietimo sprendimų radimas, pagal pateiktas namų dizaino vizijas ir planus;
Pastovus ryšių su esamais klientais užtikrinimas ir jų lūkesčių įgyvendinimas;
Prekybos salės išdėstymo plano atnaujinimas, dekoravimo keitimas bei asortimento atnaujinimai;
Pardavimų tikslų siekimas ir jų įvykdymas;
Įvairių užduočių atlikimas, kurios būtinos sklandžiam ir veiksmingam pardavimo procesui.

Reikalavimai:

Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
Puikūs darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai;
Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, novatoriškumas, punktualumas;
Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti veiklą, orientuotis į geriausią rezultatą skirtingose situacijose.

Mes siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
Nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Sveikatos draudimą;
Draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinę sistemą už Jūsų pasiekimus tikslus.
Socialines garantijas ir papildomas naudas darbuotojams.
Galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas
+ kintantis priedas priklausomai nuo pardavimų.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1962 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
3005
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1641 €
25% uždirba 1641-2196 €
25% uždirba nuo 2196 €