Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „AIDA projektai“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „AIDA projektai“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas įvairiais klausimais, susijusiais su paslaugomis ir produktais
  • Darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška;
  • Esamų kvėpinimo paslaugų vykdymo užtikrinimas;
  • Darbas komandoje su kvėpinimo sprendimų diegimo inžinieriumi;
  • Marketingo kompanijų ir renginių organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite patirties su aktyviais pardavimais (patirtis 2 metai ir daugiau);
  • Lengvai bendraujate, Jūsų derybų įgūdžiai yra puikūs;
  • Esate atsakingas, savarankiškas, bei orientuotas į rezultatą žmogus;
  • Turite gerus anglų kalbos įgūdžius;
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir nuosavą automobilį.

Mūsų klientas

Mūsų klientas yra vienintelis ir oficialus „Scentair“ atstovas Lietuvoje, konsultuojantis ir diegiantis įvairias patalpų kvėpinimo sistemas verslo ir pramogų centrams.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą kompanijoje;
  • Konkurencingą stabilų atlyginimą ir motyvacinius priedus, kurie priklauso nuo rezultatų;
  • Sėkmingam darbui reikalingas priemones;
  • Komandiruotes į parodas.
  • Gali būti hibridinis darbo pobūdis (pagal susitarimą).

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijų ir darbo patirties.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
strongest_in_lithuania

AIDA Recruitment – technologijomis bei dirbtiniu intelektu paremta darbuotojų paieška. Mes didžiuojamės būdami Aida Projektų dalimi. Esame inovatyvi ir nuolat auganti įmonė, kurios tikslas yra surasti geriausius darbuotojus!