Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Medienos era“

Darbo pobūdis

Tau patikėsime:
  • Darbą su esamais užsienio B2B klientais: naujų produktų vystymą, pasiūlymų ruošimą, klientų aptarnavimą;
  • Naujų baldų kolekcijų kūrimą bei įvedimą į skirtingas rinkas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimą, visos reikalingos marketinginės bei pardavimų medžiagos paruošimo koordinavimą.
  • Užsienio B2B klientų lankymą gyvai. Pasiruošimą ir dalyvavimą užsienio parodose.
  • Bendradarbiavimą su rinkodaros skyriumi didinant įmonės ir produktų žinomumą.
  • Rinkos tendencijų sekimą.
  • Nuolatinį darbą ir komunikaciją tarptautinėje komandoje – bendrą darbą su grupės įmonės Qualita Ltd komanda Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Vokietijoje.
  • Kitus einamus klausimus, susijusius su įmonės prekės ženklo/ų produktų pardavimais bei plėtra.

Reikalavimai darbuotojui

Iš Tavęs tikimės:
  • Aukštojo išsilavinimo.
  • Nepriekaištingos anglų kalbos žodžiu bei raštu (vokiečių – privalumas).
  • Bent 2 metų pardavimo patirties (tarptautinė – privalumas).
  • Gebėjimo susidėlioti prioritetus, planuoti savo laiką, aiškiai dėstyti mintis.
  • Gero strateginio bei analitinio mąstymo.
  • Dėmesingumo detalėms.
  • Iniciatyvumo ir atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų.
  • Noro mokytis, tobulėti bei įveikti kylančius iššūkius.
  • Komunikabilumo, derybos įgūdžių.
  • Gerų darbo kompiuteriu ir MS Office paketo programomis įgūdžių.
  • Galimybės vykti į komandiruotes užsienyje.

Siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje komandoje.
  • Galimybę kurti ir įgyvendinti savo idėjas.
  • Galimybę stiprinti savo profesines žinias, plėsti kompetenciją, saviraiškos bei karjeros galimybes.
  • Draugišką darbinę atmosferą.
  • Konkurencingą atlyginimą ir bonusus nuo pasiekto rezultato.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ Priedai už pasiektus rezultatus.

UAB „Medienos era“

UAB „Medienos era“ yra inovatyvi ir dinamiška baldų gamybos bei prekybos įmonė, priklausanti tarptautinei UAB „Medicare LT“ įmonių grupei, kurią sudaro tokios įmonės kaip Qualita Ltd (www.qualita.co.uk), UAB Industrial Robotics Company (www.industrialrobotics.lt) ir kitos. Grupėje dirba daugiau nei 150 darbuotojų. Nuolat kuriame ir klientams užsienio parodose pristatome naujas aukštos kokybės baldų kolekcijas bei inovatyvias industrinių robotų sistemas.
Didžiąją produkcijos dalį eksportuojame į tokias šalis kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Švedija, Šveicarija, Pietų Korėja, Japonija, Taivanas ir kitas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Medienos era“
2352 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1672 €
25% uždirba 1672-2191 €
25% uždirba 2191-2585 €
25% uždirba nuo 2585 €