PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (VOKIEČIŲ, ITALŲ ARBA PRANCŪZŲ KALBA)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - Hegelmann Group
Hegelmann Transporte kviečia prisijungti prie komandos Pardavimų vadybininką (-ę) !

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su esamais klientais ir naujų klientų paieška (Europos rinka);
  • Ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių su nuolatiniais partneriais užtikrinimas ir palaikymas;
  • Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas.

Reikalavimai:

  • Patirtis pardavimuose privalumas;
  • Būtinos geros vokiečių, italų arba prancūzų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, stiprus atsakomybės jausmas, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas.

Mes siūlome

  • Partnerių teikiamas nuolaidas grožio, sveikatingumo ir pramogų sferose;
  • Galimybę nemokamai stebėti "Žalgirio" komandos rungtynes;
  • Žinias, karjeros galimybes, ambicingą kolektyvą;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką.

Darbo vieta: Pirklių g. 5, Žemaitkiemis, Domeikavos sen.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Hegelmann Group

UAB „Hegelmann Transporte“ viena iš Hegelmann Group įmonių Lietuvoje, sujungianti pervežimus keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru. Mūsų bendrovės krovinių gabenimo tinklas išvystytas visoje Europoje bei plečiasi Azijoje.

UAB Hegelmann Transporte, taip pat trečius metus iš eilės yra gavusi „Top Employers Institute“ prestižinį „Top Employer Lietuva“ sertifikatą. Pasaulyje pripažinti ,„Top Employers Institute“ atsižvelgia į tai, kokia yra darbo aplinka, kaip vykdoma darbuotojų atranka ir integravimas, kaip jie skatinami, ar rūpinamasi jų gera savijauta, ugdymu, papildomomis naudomis bei karjeros perspektyvomis.

Jeigu nebijai iššūkių, esi atsakingas ir ieškai nuolatinio tobulėjimo profesinėje srityje prisijunk prie mūsų! Apsilankyk Hegelmann socialiniuose tinkluose ir sužinok daugiau apie mus:

Facebook: www.facebook.com/hegelmannlithuania
Instagram: www.instagram.com/hegelmann.lithuania/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/hegelmanngroup

www.youtube.com/c/HegelmannGroupTV/videos
See all ads of this company (21)
informacija apie Hegelmann Group
1844 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
1534
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1597 €
25% uždirba 1597-1654 €
25% uždirba 1654-1721 €
25% uždirba nuo 1721 €