Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Pardavimų vadybininkas

1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Tranzito paslaugų centras“

Darbo pobūdis

Papildomam darbui reikalingas muitines tarpininko ir muitines tranzito draudimo paslaugų pardavimo atstovas. Reikalavimai-patirtis aktyviuose pardavimuose, rusų ,anglų kalba, kompiuterinis raštingumas, noras dirbti ir užsidirbti, energija, pozityvus agresyvumas siekiant rezultatų. Darbas draudimo rinkos ir logistikos paslaugu sektoriuose pageidautinas.

Reikalavimai darbuotojui

Atidumas, sąžiningumas, atsakingumas ir noras dirbti. Anglų, rusų kalba.

Penkių darbo dienų savaitė, po 8 darbo val. Savaitgaliai laisvi.

Atlyginimas

1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami ir papildomi priedai .
CVB client
strongest_in_lithuania

UAB „Tranzito paslaugų centras“

Logistikos paslaugų įmonė pelningai dirbanti jau 16 metų didina darbuotojų skaičių.
informacija apie UAB „Tranzito paslaugų centras“
1932 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1331 €
25% uždirba 1331-1668 €
25% uždirba 1668-2331 €
25% uždirba nuo 2331 €