Pardavimų vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Bonusera“

Ko mes ieškome?

Lyderiaujanti durų furnitūros įmonė Lietuvoje ieško komandos pastiprinimo Klaipėdos filiale. Kviečiame ilgalaikei karjerai, augančioje ir finansiškai stabilioje įmonėje!

Ieškome naujo komandos nario aktyviam darbui su didmeniniais klientais durų furnitūros srityje.
Laukiame Jūsų CV ir kviečiame prisijungti prie kolektyvo!

Darbo pobūdis

◼ Darbas su esamais ir potencialiais verslo klientais;
◼ Aktyvus klientų lankymas, bendravimas, konsultavimas, pasiūlymų rengimas;
◼ Naujų klientų paieška;
◼ Pardavimų didinimas ir rinkos segmento stebėjimas bei analizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

◼ Būtina patirtis pardavimų srityje su verslo klientais (Darbo patirtis su furnitūros, durų, langų pardavimais - būtų labai didelis privalumas);
◼ Išsilavinimas ir/arba darbo patirtis inžinerinėje srityje būtų privalumas;
◼ B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
◼ Puikūs komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
◼ Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas planuoti savo darbo laiką;
◼ Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
◼ Anglų ir/arba rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Atlyginimą nuo 1000€ iki 1500€ į rankas, priklausomai nuo darbo rezultatų bei pasiektų tikslų;
Priedus prie atlyginimo;
Kompiuterį ir telefoną darbui;
Karjeros galimybes;
Įvadinius apmokymus bei visokeriopą kolegų pagalbą greitesnei ir lengvesnei integracijai.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Bonusera“

Esame 15 metų sėkmingai veiklą vykdanti Lietuvos įmonė, kurios išvystytas prekinis ženklas „TOP SPYNOS“ yra vis labiau atpažįstamas, siejamas su kokybe, kompetencija ir itin plačia produktų pasiūla.
Mūsų specializacija – tai vidinių durų furnitūra (ypatingai išskiriant durų bei langų rankenas), slankiojančių durų sistemos, vyriai, automatiniai slenksčiai, seifai, furnitūra stiklinėms durims - šiose srityse esame vieni stipriausių Lietuvoje tiek mažmeninėje, tiek ir didmeninėje prekyboje.
TOP SPYNOS tiekia savo produkciją daugeliui Lietuvos durų gamintojų, prekybos salonams, statybinėms organizacijoms, statybinių medžiagų prekybos centrams. Mūsų prekes galima rasti bei įsigyti įvairiuose Lietuvos miestuose, o taip pat ir mūsų elektroninėje parduotuvėje www.topspynos.lt
TOP SPYNOS pagrindinės vertybės – tai plati pasiūla, kokybė ir atsakomybė prieš klientą!
informacija apie UAB „Bonusera“
2050 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.