Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
YURGA, UAB

Pardavimų vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - YURGA, UAB

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario Klaipėdoje pilnai darbo dienai.

Ką veiksite?
  • Bendrausite su klientais ir užsakovais, siekdami suprasti jų poreikius ir lūkesčius.
  • Pasiūlysite tinkamus papuošalus ir dovanas.
  • Ieškosite ir rinksite najus kontaktus.
  • Formuosite gamybos užsakymus.
  • Dirbsite su kasos aparatu, grynaisiais pinigais bei kortelėmis.
  • Dirbsite prie kompiuterio su e-komercijos puslapiu (išmokysime).
  • Publikuosite į socialinius tinklus (patirtis - privalumas).
  • Siųsite, priimsite, užsakysite siuntinius.
  • Mokysitės, sužinosite daug naujų dalykų.
  • Būsite YURGA salono siela ir šeimininkas Klaipėdoje.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:
  • Turite pardavimų, vadybos įgūdžių.
  • Esate atidus klausytojas, mėgstate bendrauti.
  • Turite B kat. vairuotojo pažymėjimą (privalumas).
  • Gebate dirbti komandoje.
  • Esate iniciatyvus ir labai energingas!
  • Turite skonį, domitės mada, turite stiliaus pojūtį.
  • Mokate naudotis informacinėmis technologijomis (MS Office).
  • Suvokiate kaip veikia socialiniai tinklai.
  • Turite buhalterinės apskaitos žinių (apmokysime).
  • Mėgstate pedantišką tvarką darbo vietoje. Gebėsite ja pasirūpinti.
  • Mokate bent vieną užsienio kalbą.
  • Turite stiprų atsakomybės jausmą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
YURGA, UAB

YURGA, UAB

YURGA Juvelyrikos Namai – tai šeimai priklausanti juvelyrikos įmonė, siūlanti individualizuotus, unikalius rankų darbo papuošalus iš tauriųjų metalų ir brangakmenių.

Pirmasis registruotas juvelyrikos prekės ženklas Atkurtoje Nepriklausomoje Lietuvos Respublikoje.

Papuošalus gaminame Lietuvoje ir Ispanijoje.
informacija apie YURGA, UAB
1150 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Revenue 2022 y.