A. Baniulio firma „Protekta“

Pardavimų vadybininkas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Panevėžys - A. Baniulio firma „Protekta“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška
  • Pardavimų organizavimas ir eigos kontrolė
  • Rinkos analizė
  • Muitinės procedūrų tvarkymas
  • Dalyvavimas Lietuvos ir užsienio parodose
  • Elektroninės parduotuvės priežiūra, turimo prekių asortimento analizė

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas bendrauti su klientais ir derybų vedimas
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimas
  • Patirtis eksporto/importo sektoriuje
  • Laisva komunikacija anglų kalba
  • MS Excel, SQL patirtis

Privalumai

  • Duomenų bazių valdymas / duomenų analitika
  • Patirtis padangų sektoriuje
  • Ispanų, vokiečių, prancūzų, rusų kalbos žinios
  • Muitinės tarpininko pažymėjimas
  • Patirtis dirbant su MDAS sistema

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir pasiektų rezultatų

PROTEKTA jau daugiau nei 25 metus vysto didmeninę ir mažmeninę padangų prekybą.
Įgyta patirtis leidžia pasiūlyti platų prekių asortimentą žemės ūkio, industrinių ir sunkvežimių padangų segmentuose.
Lankydamiesi gamyklose ir tarptautinėse parodose, mūsų vadybininkai nuolatos kelia žinių lygį apie padangų eksploataciją ir priežiūrą.

protekta.lt
informacija apie A. Baniulio firma „Protekta“
2185 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.