UAB „Romitas“

Pardavimų vadybininkas

1600-2500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Romitas“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie didelės ir sparčiai augančios didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonės komandos!
Pagrindinė mūsų veikla – sveikatos prekių gamyba ir prekyba.
  • Darbas su esamais ir naujais klientais;
  • Informacijos apie klientus ir atliktas operacijas pildymas apskaitos sistemoje, ataskaitų tvarkymas;
  • Klientų konsultavimas prekių asortimento ir savybių klausimais;
  • Produktų pristatymаs;
  • Naujų pardavimų augimo galimybių sukūrimas;
  • Vadovo nurodymų vykdymas kaip darbo veiklos dalis.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tiksime vieni kitiems, jei turite:
  • Aukštajį arba vidurinį išsilavinimą;
  • Biuro programų išmanymą;
  • Laisvas rusų ir lietuvių kalbų mokėjimas pokalbio lygiu;
  • Patirtį pardavimų srityje;
  • Noras keliauti kas savaitę;
  • Lengvai randate bendrą kalbą su žmonėmis, esate aktyvūs, atsparūs stresui.
Sąlygos:
  • Kelionės ir apgyvendinimas komandiruočių metu įmonės lėšomis;
  • Darbo laikas 5/2 nuo 10:00 iki 17:00 (komandiruotės 100%);
  • Uždarbis nuo 400 iki 800 eurų, mokamas kas savaitę;
  • Draugišką, jaunatvišką kolektyvą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. į rankas

Rūpinimasis šiuolaikinio žmogaus sveikata turi turėti mokslinį pagrindą ir atitikti gamtos dėsnius.

Romitas UAB – šiuo principu besivadovaujanti įmonė, siekianti gerinti savo klientų gyvenimo kokybę.

Mūsų gaminiai – tai natūralūs aukštųjų technologijų kompleksai, pateikiami įvairiomis formomis (kapsulėmis, sirupais ir kt.) ir skirti palaikyti žmogaus organizmo funkcijas, gerą sveikatą ir aktyvų ilgaamžiškumą.

Romitas UAB bendradarbiauja su geriausiais maisto papildų ir vaistažolių preparatų gamintojais bei platintojais.
Tai leidžia klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės šviežius produktus už prieinamą kainą.

Esame jauni, todėl esame atviri viskam naujam, aktyvūs ir ambicingi.

Nuolat tyrinėjame šiuolaikinio žmogaus poreikius ir analizuojame sveikos gyvensenos tendencijas, atidžiai įsiklausome į klientų norus ir siekiame patenkinti jų poreikius užtikrinant sveikatą ir gerovę.
informacija apie UAB „Romitas“
1
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2022 m.