Pardavimų vadybininkas

1100-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Legal fit“

Darbo pobūdis

Prie naujos Legalfit sistemos vystymo kviečiame prisijungti pardavimų vadybininką, kuris didintų produkto žinomumą rinkoje ir vykdytų aktyvius pardavimus.

  • Aktyviai ieškosite naujų klientų.
  • Bendrausite su esamais klientais sprendžiant užklausas ir vykdant pardavimus.
  • Rengsite komercinius pasiūlymus, vesite derybas, derinsite sutartis ir vykdysite popardaviminę priežiūrą.
  • Kursite turinį (social media, naujienlaiškiai, WEB).
  • Atliksite smulkius vizualinio maketavimo darbus.
  • Vykdysite konkurentų analizę ir stebėsite rinkos tendencijas.
  • Kursite naujus klientų pritraukimo kanalus.

Mes siūlome

  • Galimybę dirbti su kokybišku ir didelį potencialą turinčiu produktu.
  • Karjeros galimybes augančioje įmonėje.
  • Įdomų ir ambicingą projektą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite ne mažesnę kaip 1 metų patirtį aktyvių pardavimų srityje.
  • Turite stiprią motyvaciją dirbti B2B pardavimų srityje (pardavimo patirtis būtų privalumas).
  • Turite organizuotą, į rezultatus ir į iššūkius orientuotą asmenybę.
  • Turite patirties kuriant turinį socialiniuose tinkluose.
  • Turite patirties su „šaltais“ skambučiais.

Atlyginimas

1100-2000 €/mėn. į rankas
  • Siūlome patrauklų ir Jūsų įgūdžius bei kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį.
  • Už pardavimų rezultatus ir pasiektus tikslus mokame motyvuojančius priedus.

UAB „Legal fit“

Legalfit – laiką taupanti e-dokumentų valdymo sistema verslui.