Pardavimų vadybininkas

1800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Inclusive for people with disabilities
Vilnius - VšĮ Media ir šokių studija „Gatvės šokiai“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška (B2B, B2C), duomenų bazės sudarymas;
Pardavimų strateginių tikslų tobulinimas ir jų įgyvendinimas;
Komunikacijos strategijos tobulinimas bei įgyvendinimas;
Bendravimas ir santykių vystymas su esamais klientais;
Salių nuomos paslaugų pardavimas (ilgalaikės sutartys);
Valdyti ir koordinuoti pardavimus;
Analizuoti pardavimų rezultatus, rinką ir jos vystymosi tendencijas;
Operatyvus ir racionalus iškilusių klausimų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pardavimų procesų išmanymas;
Strateginis mąstymas, puikūs analitiniai gebėjimai, bendravimo ir argumentavimo įgūdžiai;
Stipri orientacija į rezultatą ir verslo vystymą;
Nuoseklumas ir veiklų prioritizavimo įgūdžiai;
Geros anglų, rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu būtų privalumas
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas užmegzti ryšius ir vesti derybas;
Atsakingumas, atidumas, greita orientacija ir siekis įgyvendinti užsibrėžtus tikslus;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Vilniaus centre

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas ketvirtinis ir metinis priedas priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

VšĮ Media ir šokių studija „Gatvės šokiai“

SKILLZ studija yra platforma skirta sujungti šokių ir kitų veiklų trenerius bei mokytojus ir jų klientus. Mes užsiimame šokių salių nuoma treneriams ir mokytojams kurie organizuoja grupinius užsiimimus. Padedame jiems augti ir būti sėkmingiems! Kas met išsikeliame įkvėpiančius augimo iššukius ir jų siekiame. Mums svarbu kad pas mus dirbantys žmonės mylėtų savo darbą ir transliotų pozityvią energetiką mūsų klientams!