Pardavimų vadybininko asistentas

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Panevėžys - UAB „Skorpiono takas“

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų priėmimas telefonu, paštu;
  • Sąskaitų rašymas;
  • Atsiskaitymų kontrolė;
  • Pardavimų vadybininko pavadavimas jam nesant darbo vietoje.

Reikalavimai:

  • Orientacija į klientą, bendrų įmonės tikslų siekimas, atsakomybės jausmas;
  • Gebėjimas bendradarbiauti, komandinio darbo principų supratimas;
  • Kompiuterinis raštingumas (Excel, Word);
  • Kruopštumas ir dėmesys detalėms.

Mes siūlome

  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų kompetenciją;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Geras darbo sąlygas stabiliai dirbančioje įmonėje;
  • Galimybę augti ir tobulėti, dalyvauti mokymuose.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo laikotarpio mokami priedai nuo skyriaus rezultato

UAB „Skorpiono takas“

UAB „Skorpiono takas“ yra viena didžiausių sporto įrangos didmenininkių Baltijos šalyse. Įmonė veiklą pradėjo 1992 metais, šiandien joje dirba virš 50 darbuotojų, o finansiniai rodikliai kasmet stabiliai auga.

Įmonė atstovauja žymiausius sporto įrangos gamintojus iš viso pasaulio, tokius kaip MOLTEN, DUNLOP, KETTLER, NORDICTRACK ir kt., o mūsų klientų bei partnerių ratas be galo platus: sporto federacijos ir profesionalaus sporto komandos, mokyklos, baseinai, reabilitacijos centrai, sproto parduotuvės, sporto klubai, prekybos tinklai ir kt.
Kviečiame prie savo komandos prisijungti darbščius ir entuziastingus specialistus, kurie nori augti kartu su mumis.
informacija apie UAB „Skorpiono takas“
1972 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1371 €
25% uždirba 1371-1551 €
25% uždirba 1551-2167 €
25% uždirba nuo 2167 €