ŽŪB „Nematekas“

Pastatų plovimo ir dezinfekcijos komandos vadovas (-ė)

1300-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Prienai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • Naujos komandos formavimas;
  • pastatų plovimo ir dezinfekcijos darbų organizavimas;
  • darbų kokybės užtikrinimas ir kontrolė;
  • komandos darbo laiko apskaitos tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštesnysis išsilavinimas;
  • vairuotojo pažymėjimas,
  • atsakingumas, pareigingumas, gebėjimas savarankiškai spręsti problemas ir priimti sprendimus;
iniciatyvumas;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas).

Įmonė siūlo

Transportas

- Automobilis kaip darbo priemonė
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • stabilią darbo vietą augančioje įmonėje.

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. į rankas

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
403
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.