DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Pastatų priežiūros specialistas (-ė)

1990-2430 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi - visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir logistikos centras Kaune. Ir tai tik pradžia, nes nuolatos augame ir šiuo metu prie „Lidl“ pastatų priežiūros skyriaus komandos kviečiame prisijungti Pastatų priežiūros specialistą (-ę) Centrinėje būstinėje Vilniuje.

Darbo pobūdis

  • Pastatų gedimų administravimas ir remontų organizavimas (darbas su vidine sistema)
  • Komunikavimas su partneriais, rangovais ir parduotuvės personalu
  • Sąskaitų tikrinimas ir reikiamų ataskaitų rengimas
  • Parduotuvių geros techninės būklės išlaikymas ir gedimų prevencijos užtikrinimas
  • Naujų sprendimų parduotuvėse įgyvendinimas

Reikalavimai kandidatui

  • Panašaus darbo patirtis – privalumas
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios – privalumas
  • Analitiniai ir organizaciniai gebėjimai
  • Gebėjimas apdoroti didelį kiekį informacijos
  • Gebėjimas savarankiškai ir operatyviai priimti sprendimus, iniciatyvumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

Siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Privatų sveikatos draudimą
  • LIDL dovanų korteles
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Lankstų darbo dienos pradžios laiką
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais

Atlyginimas

1990-2430 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
See all ads of this company (144)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2127 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
2823
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1331 €
25% uždirba 1331-1662 €
25% uždirba 1662-2261 €
25% uždirba nuo 2261 €