Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vivatrans“

Personalo administratorius

850-1000 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Vivatrans“

Darbo pobūdis

Personalo dokumentų rengimas. Darbuotojų dokumentų bylų administravimas, archyvavimas. Priimamų darbuotojų įdarbinimo dokumentų forminimas ( priimant darbuotojus iš NVS šalių ). Tarpininkavimo raštų ir prašymų dėl vizos išdavimo, dėl leidimo laikinai gyventi išdavimo/keitimo, dėl darbdavio ar darbo funkcijai keitimo teikimas Migracijos departamentui.
Darbo sutarčių sudarymas ( lietuvių ir rusų kalbomis)
Vairuotojams išduodamų A1 formų ir medicininių pažymų užsakymas.
Darbuotojų atleidimo įforminimas.
Pagalba užtikrinat sklandžią biuro veiklą.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas (ne žemesnis kaip) aukštesnysis
Profesija - administratorius
Darbo patirtis: nuo 1 metų
Sugebėjimai: geri darbo įgūdžiai su MS Office programų paketu ir etiketo taisyklių išmanymas
Kalbos: Rusų ir anglų kalbos ( būtina)
Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Vivatrans“ nuo 2005 m. stabiliai veikianti transporto - logistikos įmonė, teikianti tarptautinių pervežimų paslaugas bei logistinius sprendimus visoje Europoje, taip pat krovinių pervežimus specialios paskirties transportu.
informacija apie UAB „Vivatrans“
1379 €
Vid. atlyginimas bruto
204
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1208 €
25% uždirba 1208-1306 €
25% uždirba 1306-1404 €
25% uždirba nuo 1404 €