Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sigmaris“

Personalo atrankų specialistas (-ė) (Būtina rusų kalba)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Sigmaris“
Įmonių grupė Sigmaris group ieško komandos pastiprinimo ir prie įmonės UAB "Sigmaris" kviečia prisijungti personalo atrankų spacialistą (- ę).
Jeigu turi analogiško darbo patirties ir gebi bendrauti rusų bei anglų kalbomis - mes Tavęs laukiame.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis su personalo atrankomis;
  • Aukštasis išsilavinimas socialinių mokslų ar kt. srityje;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti rusų ir anglų kalbomis ( rusų k. privaloma);
  • Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Organizuotumas, komunikabilumas ir pozityvumas – stipriosios jūsų asmeninės sąvybės.

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimas ir vykdymas;
  • Nuolatinio ryšio su kandidatais ir įmonės darbuotojais palaikymas;
  • Skelbimų administravimas specializuotose internetiniuose puslapiuose, kompanijos tinklalapyje, socialiniuose tinkluose, profesiniuose portaluose;
  • Bendradarbiavimas su mokymų centrais, užimtumo tarnyba ir kt. įstaigomis;
  • Kandidatų duomenų bazės administravimas;
  • Aktyvus kandidatų paieškos kanalų plėtimas.

  • Išskirtines galimybes tobulėti profesinėje srityje, būnant įmonių grupės dalimi;
  • Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
  • Dinamišką aplinką ambicingoje ir proaktyvioje komandoje;
  • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • Įmonių grupės bendras grandiozines vasaros ir žiemos šventes bei dovanas;
  • Darbo metu naudotis poilsio zona, atsipalaiduoti masažiniuose krėsluose ar su kolega pažaisti "PlayStation" žaidimą.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

SIGMARIS GROUP – 2014 metais įkurta įmonių grupė veiklą vykdo pramonės srityse. Šiuo metu įmonių grupę sudaro 11 įmonių, veikiančių 6 pasaulio šalyse. Įmonių grupei priklauso šios Lietuvos įmonės: UAB Globalita, UAB Uolus, UAB Sigmaris Projects, UAB SIFAB, UAB Gliseris, UAB Twin Boats ir UAB Globalita Projects.
Mūsų misija – suvienydami Sigmaris group įmonių ir tarptautinių verslo partnerių resursus, naudodami pažangių technologijų sprendimus, mes teikiame aukštos kokybės paslaugas ir gaminame produktus, tuo prisidėdami prie projektų įgyvendinimo visame pasaulyje.

Ir Tu gali prisidėti prie mūsų sėkmės istorijos kūrimo! Prisijunk prie mūsų komandos!
informacija apie UAB „Sigmaris“
3417 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
57
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2430 €
25% uždirba 2430-2907 €
25% uždirba 2907-4176 €
25% uždirba nuo 4176 €