PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) (TRANSPORTO)

1100-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Eldėrsa“

Darbo pobūdis

· Personalo dokumentacijos rengimas, archyvavimas..
· Darbas su Migracija, Užimtumo tarnyba ir kitomis.
· Darbuotojų darbo sutarties rengimas.
· Dokumentų sukėlimas į personalo valdymo sistemą.
· Administraciniai ofiso darbai.
  • Sąskaitų išrašymas.
  • Dokumentų rengimas.
  • Korespondencijos tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

· Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.
· Puikios rusų kalbos žinios.
· Panašaus darbo patirtis.
· Dirbant su užsienio piliečių darbinimu - privalumas.
· Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
· Mes jums siūlome
· Įdomų, dinamišką darbą ir karjeros augimo galimybes.
· Laiku mokamas atlyginimas.
· Motyvuojančią priedų sistemą.
· Galimybę siūlyti bei įgyvendinti savo idėjas.
· Ofisas Vilniaus centre.

Atlyginimas

1100-1800 €/mėn. į rankas

UAB „Eldėrsa“

UAB „Eldėrsa“ įmonės kodas 304777412
Įmonė teikianti personalo atrankos bei laikinojo įdarbinimo paslaugas.
Nuo 2018 metų metų sėkmingai įvykdėme tūkstančius klientų užsakymų - suradome ir atrinkome aukščiausio bei vidutinio specialistus, gamybos bei kitus mūsų klientams reikalingus darbuotojus. Dirbame visoje Europoje.