Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Valau“

Personalo vadybininkė (-as)

1550-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Valau“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų atrankos proceso valdymas - administracijos;
  • Darbuotojų įdarbinimo, darbo sąlygų keitimo ir atleidimo dokumentų valdymas;
  • Organizacijos veiklos įsakymų rengimas;
  • Teisingos darbo laiko apskaitos kuravimas, grafikų sutikrinimas;
  • Organizacijos vidinių tvarkų bei pareiginių nuostatų rengimas;
  • Darbuotojų konsultavimas darbo teisės klausimais;
  • Dalyvavimas bendrovės veikloje: švenčių organizavime, adaptacijos ir kaitos valdyme, ryšio palaikyme su darbuotojais, mikroklimato monitoringe;
  • Darbuotojų iš trečiųjų šalių darbui reikalingų dokumentų administravimas ir proceso priežiūra;
  • Bendradarbiavimas su valstybinėmis institucijomis, dokumentų pildymas bei pateikimas, informacijos valdymas;
  • Darbų saugos dokumentų priežiūra ir pildymas, instruktavimas;
  • Galimas ir ne pilnas etatas.

Reikalavimai darbuotojui

  • 1-2 m. personalo vadybininko (-ės)/specialisto (-ės) darbo patirtis;
  • Rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • Išmanyti darbo kodeksą;
  • Komunikacija su įvairiais žmonėmis, gebėti valdyti stresines ir problemines situacijas;
  • Pozityvus (-i) ir teigiamai priimantis iššūkius;
  • Darbas programa Optimum. - privalumas.

Atlyginimas

1550-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Valau“
strongest_in_lithuania

UAB „Valau“

UAB "Valau" – profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikianti įvairaus pobūdžio valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Bendrovė kasdien rūpinasi komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Bendrovės tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčiai. UAB "Valau" darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB Valau komandos darbo įvertinimas, leidžiantis sėkmingai konkuruoti ir plėstis.
informacija apie UAB „Valau“
699 €
Vid. atlyginimas bruto
252
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 191 €
25% uždirba 191-464 €
25% uždirba 464-1012 €
25% uždirba nuo 1012 €