UAB „Matesa“

Picų kepėjas (-a) Kauno regione

5-9 €/val. Į rankas
Kaunas - UAB „Matesa“

Darbo pobūdis

Jei esi darbštus, gabus ir imlus naujovėms, trokšti tobulėti, dirbti ir užsidirbti, SIŪLOME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS!

  • Picų gamyba pagal technologines korteles;
  • Picerijos patalpų švaros palaikymas;
  • Prekių priėmimas ir sandėliavimas;
  • Slenkantis darbo grafikas pagal sudarytą darbo grafiką;
  • Darbo laikas nuo 10:30 iki 22:00.

Reikalavimai darbuotojui

  • Picų kepėjo (-os) darbo patirtis - privalumas;
  • Greita orientacija, lankstumas, organizuotumas;
  • Higienos normų, geros praktikos taisyklių išmanymas;
  • Supratimas, kas yra tvarka ir švara;
  • Puikūs darbo komandoje įgūdžiai.

  • Palaikančią, draugišką ir profesionalią komandą, kuri Tavęs laukia;
  • Konkurencingą ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

5-9 €/val. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties ir yra derinamas darbo poklabio metu.

Express pizza ir Crisperia greito maisto restoranų tinklas Lietuvoje.

informacija apie UAB „Matesa“
1752 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1150 €
25% uždirba 1150-1760 €
25% uždirba 1760-2336 €
25% uždirba nuo 2336 €