Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „AIDA projektai“

Pirkimų / Tiekimo vadybininkė (-as)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „AIDA projektai“

Darbo pobūdis

  • Ieškome tiekimo vadybininko (-ės) su patirtimi ir žiniomis spaustuvėse, reklamos gamybos ar verslo dovanų ir atributikos srityse.
  • Svarbu, kad kandidatas (-ė) turėtų supratimą apie reklamos gamybos procesus ir spaudos būdus.
  • Nors pirkimų patirtis yra privalumas, įmonė pasirengusi apmokyti tinkamą asmenį, turintį reikiamą techninį išmanymą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Supratimas apie reklamos gamybos procesus ir spaudos būdus.
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir atsakomybės jausmas.
  • Anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu).
  • Lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Mūsų klientas

Mūsų klientas - viena iš pirmaujančių TOP5 verslo atributikos ir dovanų importuotojų Lietuvoje. Įmonė specializuojasi aukštos kokybės verslo dovanų ir atributikos tiekime verslui.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti dinamiškoje ir augančioje įmonėje.
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros augimo galimybes.
  • Konkurencingą atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir įgūdžius.
  • Palaikymą ir mokymus, susijusius su pirkimų procesais.
  • Suteikiame dinamišką galimybę kartas nuo karto dirbti iš namų.
  • Bonusų sistema, priklausanti nuo pirkimų.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijų
strongest_in_lithuania

AIDA Recruitment – technologijomis bei dirbtiniu intelektu paremta darbuotojų paieška. Mes didžiuojamės būdami Aida Projektų dalimi. Esame inovatyvi ir nuolat auganti įmonė, kurios tikslas yra surasti geriausius darbuotojus!