Pjovimo staklių operatorius

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „PROTINGI BALDAI“

Darbo pobūdis

Baldų gamybos įmonei (Vilniuje, gamybinės patalpos Dariaus ir Girėno g. 149. Tel. +37065752208) reikalingas pjovimo staklių operatorius (fizinis darbas).

DARBO POBŪDIS

  • Baldinių plokščių pjovimas su formatinio pjovimo staklėmis su automatine liniuote
  • Išpjautų detalių laminavimas su automatine Brandt „linija“.
  • Kiti pagalbiniai darbai.

APIE MUS

Esame perspektyvi, tobulėjanti ir nuolat auganti įmonė, skaičiuojanti 12 metų baldų gamybos rinkoje. Gaminame įvairius nestandartinius korpusinius ofiso, virtuvės, miegamojo, vonios kambario, vaikų kambario, svetainės, prieškambario baldus.
Kontaktinis telefonas : +37065752208 , Natalija

REIKALAVIMAI

  • Bent 1 metų panašaus darbo patirtis (nebūtina bet būtų privalumas).
  • Noras ir sugebėjimas išmokti dirbti.
  • BE ŽALINGŲ ĮPROČIŲ.

Apsvarstysime visus variantus: jeigu dirbate pagal verslo liudijimą arba dirbate ne vienas, o komandoje.
Plokščių pjovimą galima derinti papildomai su baldų surinkimu.

MES SIŪLOME

  • Visas soc. garantijas.
  • Karjeros galimybes.
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.
  • Darbo užmokestis derinamas individualiai su kiekvienu kandidatu, priklausomai nuo gebėjimų ir darbo rezultatų.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB „PROTINGI BALDAI“

Pagrindinė įmonės veikla yra nestandartinių baldų gamyba ir projektavimas. Gaminame įvairių tipų kietuosius baldus fiziniams asmenims, įmonėms, viešosioms įstaigoms. Teikiame įvairias paslaugas susijusias su baldų gamyba (pavyzdžiui, baldinių plokščių pjovimas, laminavimas ir kt.).
informacija apie UAB „PROTINGI BALDAI“
1067 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 950 €
25% uždirba 950-957 €
25% uždirba 957-960 €
25% uždirba nuo 960 €