Plataus profilio statybininkai Norvegijoje

17-18 €/val. Į rankas
Šiauliai - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis:

Skydinių - karkasinių namų statyba nuo pamatų iki raktų.

Ieškomi staliai, kurie galėtų atlikti įvairius bendrastatybinius darbus tokius kaip:

  • Pamatų liejimas;
  • Karkasinių namų statyba, surinkimas;
  • Gipso montavimas;
  • Betonavimo darbai;
  • Stogų dengimas;
  • Vidaus apdaila (išskyrus glaistymą ir dažymą).

Darbas komandiruočių principu;
Įmonė įsikūrusi Raudeberg mieste, objektai aplink;
Išvykimas artimiausiu laiku (derinama).

Reikalavimai:

  • Minimalios anglų k. žinios;
  • Patirtis atliekant bendrastatybinius darbus - BŪTINA.
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Vairuotojo pažymėjimas - privalumas;
  • Kruopštumas, atsakingumas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

  • Darbo vietą Norvegijoje, su norvegiška sutartimi.
  • Apgyvendinimą su visais patogumais po 1 kambaryje (nuoma 4000kr/mėn.);
  • Reikiamus mokymus;
  • Geras darbo sąlygas, darbo rūbus, įrankius;
  • Įmonės automobilį.

Atlyginimas

17-18 €/val. į rankas

UAB „Darbintera“

Norvegijos statybų kompanija, siūlo darbą plataus profilio statybininkams.

www.darbintera.lt
See all ads of this company (10)