Plataus profilio statybininkas - ūkvedys

1300-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Imrė“

Darbo pobūdis

Ieškome dviejų plataus profilio meistrų, kurie mokėtų dirbti komandoje ir individualiai.
Pastatų priežiūra remontas
Patalpų priežiūra remontas
Renovacijos, smulkūs darbai remonto darbai
Gerbuvio priežiūros darbai
Smulkūs santechniko darbai

Reikalavimai darbuotojui

Būtina darbo patirtis bent vienoje statybų sferoje
Būtina vairuotojo pažymėjimo B kategorija
Būtinas noras tobulėti
Mokėti dirbti komandoje ir individualiai

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas

UAB „Imrė“

UAB IMRĖ veikia nuo 1993m. Ir iki šios dienos vykdo sekmingai veiklą. Nuo 2006m. Pradėjome dirbti su investuotojais iš Suomijos, ir tai sukūrė mums visiškai nau sferą kurioje šiuo metu ir dirbame ir plečiame savo veiklą. Šiuo metu mes esame ūkio subjektū priežiūros įmonė, kuri rūpinasi savo klijentų pastatais, patalpom, isntaliacijom, įranga ir jiem padedame vysti savo veiklą
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Imrė“
1324 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.