Plataus profilio statybininkas

13-15 €/val. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Greivasta“

Darbo pobūdis

Skydinių-karkasinių namų statyba, surinkimas, gipso montavimas, stogų dengimas, terasos gamyba, langų apdirbimas, parketo ir apvadų montavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina patirtis statybose
Anglų kalba
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

13-15 €/val. į rankas
Darbas susideda iš dviejų dalių
Valandinis įkainis ir fiksuotas įkainis
Valandinį įkainį susideriname individualiai
Fiksuotas įkainis priklauso nuo objekto kainos ir sudėtingumo

UAB „Greivasta“

Įmonė GREIVASTA užsiimanti statybų pramone užsienio šalyse, teikia plataus spektro paslaugas susijusęs su pastatų statyba ar jos komponentais. Mūsų komanda yra pilnai pasirengusi savo profesionalumu išpildyti visus klientų norus. Siekiant paslaugą suteikti kokybiškai ir atsakingai pas mus dirba kolektyvas tik puikiai išmanantis savo darbą. Gebame prisitaikyti prie esamų sąlygų ar reiklaus užsakovo, nes tik mūsų požiūris į klientą teigiamai skiriasi nuo kitų!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Greivasta“
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.