CVB client

Plėtros vadovas(ė)

3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava - UAB „Rizgonys“

Darbo pobūdis

1. Naujų žemės sklypų paieška, pirminės derybos, plėtros galimybių analizė ir įsigijimo organizavimas (pirkimas, nuoma, sutartys).
2. Planuojamo įsigyti žemės sklypo komerciškai naudingo panaudojimo koncepcijos sukūrimas ir pristatymas vadovams:
2.1. Geologinė žvalgyba (derinimas, sutartys).
2.2. PAV programa, ataskaitos (derinimas, sutarčių sudarymas).
2.3. Išteklių naudojimo projektų derinimas, sutartys.
2.4. Leidimų kasybai gavimas.
3. Žemės sklypų dokumentacijos tvarkymas.
4. Projektavimo darbų užsakymas, derinimas ir koordinavimas.
5. Bendravimas su architektais, projektuotojais, derinančiomis valstybinėmis institucijomis.
6. NT projektų derinimas valstybinėse institucijose, jų vystymui ir plėtrai reikalingų leidimų gavimas, įregistravimas, išregistravimas (NŽT, registrų centras, bendradarbiavimas su notarais).
7. Pasiūlymų teikimas rekultivacijos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

1. Geologijos, geodezijos išmanymas būtų privalumas.
2. 2 m. patirtis.
3. Aukštasis (ne)universitetinis išsilavinimas.
4. Teisės aktų išmanymas, geri derybiniai bei organizaciniai įgūdžiai,
5. Komunikabilumas, gebėjimas spręsti iškilusias problemas, situacijos valdymas.
6. Atsakingumas, darbštumas, pareigingumas, analitinis mąstymas.
7. Gebėjimas dirbti savarankiškai.
8. Vairuotojo teisės, darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios.

Mes Jums siūlome

Aprūpinimas darbo priemonėmis bei transportu.
Pavėžėjimą į (iš) darbą (darbo) - Jonava ir Upninkai (esant poreikiui).
Laisvi savaitgaliai.
Laiku mokamas atlyginimas.
Kvalifikacijos kėlimas.

Atlyginimas

3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokama kartą per mėnesį darbuotojui sutikus.
CVB client

UAB „Rizgonys“

UAB "Rizgonys"
Naudojamas smėlio ir žvyro telkinys randasi rytinėje Jonavos rajono ir pietvakarinėje Ukmergės rajono dalyse, dešiniajame Šventosios upės krante, Upninkų seniūnijoje, apie 50 kilometrų nuo Kauno. Įmonė buvo pastatyta nerūdinėms medžiagoms gaminti, kurios skirtos statybos pramonei, gelžbetonio gamybai, automobilių keliams ir geležinkeliams tiesti bei remontuoti. Šiandieną siūloma per 20 įvairių frakcijų smėlio, žvirgždo, žvirgždo skaldos ir jų mišinių, t. y. maždaug penkis kartus daugiau rūšių nei sovietmečiu. Nerūdinių medžiagų gamybos įmonė yra viena didžiausių Lietuvoje. Atkūrus nepriklausomybę, įsigijus pažangesnius įrengimus, kurių pagalba buvo sumažintos energijos sąnaudos, pagerėjo produkcijos kokybė. Visos medžiagos plaunamos, trupinamos, sijojamos atskirose linijose pagal frakcijas. Gamybinis našumas – apie vienas milijonas tonų per metus.
informacija apie UAB „Rizgonys“
2224 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1607 €
25% uždirba 1607-1821 €
25% uždirba 1821-2265 €
25% uždirba nuo 2265 €