Praktika pardavimų skyriuje

Vilnius - UAB „VAGOS prekyba“

Darbo pobūdis

Pasiūlymas studentams, kurie aistringai žiūrėtų į rinkodarą ir/ar pardavimus, komfortabiliai jaustųsi atlikdami techninį darbą, mestų sau iššūkį siekiant rezultatų, būtų kruopštūs, atsakingi ir išlaikantys greitą darbo tempą.

Palydinčių prekių kortelių kūrimas;
Palydinčių prekių informacijos (aprašymų, nuotraukų) kėlimas į el. parduotuvę.

Reikalavimai darbuotojui

Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
Rinkodaros ir marketingo teorinių žinių taikymas praktikoje;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai, iniciatyvumas;
Greitas darbo tempas.

UAB „VAGOS prekyba“

Knygynų tinklas „VAGA“ yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje. Didžiuojamės galėdami klientams pasiūlyti platų, įvairaus žanro knygų asortimentą, išleistą Lietuvos bei užsienio leidyklų.
Profesionali knygynų komanda visada pasiruošusi padėti išsirinkti iš gausybės prekių.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „VAGOS prekyba“
1029 €
Vid. atlyginimas bruto
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 606 €
25% uždirba 606-940 €
25% uždirba 940-1184 €
25% uždirba nuo 1184 €