DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Praktikantas (-ė) akcijų ir pasiūlymų skyriuje, Lentvaryje (apmokama praktika)

Iki 924 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune ir Vilniuje. Šiuo metu prie Regioninės bendrovės Lentvaryje komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę) akcijų ir pasiūlymų skyriuje.

Darbo pobūdis

  • Pagalba atliekant kasdienes užduotis
  • Informacijos suvedimas sistemose, duomenų ir ataskaitų atnaujinimas
  • Prekių paskirstymas į parduotuves
  • Pagalba ruošiant prekių pardavimų, turimų likučių ar nurašymų analizes
  • Kitų praktikos vadovo pavestų užduočių atlikimas

Reikalavimai kandidatui

  • Ekonomikos, verslo vadybos, logistikos, tarptautinio verslo, verslo administravimas ir pan. krypčių studentas (-ė)
  • Praktikai būtina trišalė sutartis
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną
  • Galimybė praktikai skirti 3-6 mėn.
  • Mokėjimas dirbti Excel programa - privalumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas - privalumas

Siūlome

  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Apmokamą praktiką
  • Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Galimybę pamatyti Logistikos centro atidarymą iš arti ir būti to dalimi
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje

Atlyginimas

Iki 924 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
See all ads of this company (144)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2127 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
2823
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1331 €
25% uždirba 1331-1662 €
25% uždirba 1662-2261 €
25% uždirba nuo 2261 €