No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

PRAKTIKANTĖ (-AS) TALENTŲ PRITRAUKIMO KOMANDOJE

Kaunas - Ignitis grupė

Ar norite tapti įmonės „Ignitis grupės paslaugų centras“ dalimi?

Šiuo metu ieškome naujos (-o) komandos narės (-io) Talentų pritraukimo komandoje. Šioje pozicijoje padėsi mums rūpintis darbuotojų paieškos ir atrankos procesu. Manai, mums pakeliui? Tuomet laukiame tavęs savo komandoje!

Take YOUR part in #EnergySmart!

Prisidėsi prie žalios ir saugios energetikos ekosistemos kūrimo:

  • Susipažįstant su darbuotojų paieškos ir atrankos procesu;
  • Susipažįstant su darbuotojų pritraukimo kanalais ir metodais;
  • Praktiškai prisidedant prie darbuotojų paieškos ir atrankos proceso: CV rūšiavimo, telefoninių interviu vedimo bei organizavimo;
  • Kartu su komanda augant ir tobulėjant!

Šioje pozicijoje reikalingas:

  • Domėjimasis ir noras susipažinti su šiuolaikiniais talentų pritraukimo metodais;
  • Komunikabilumas ir gebėjimas planuoti laiką;
  • Noras susipažinti su energetikos sritimi.

Mainais už tvaresnės ateities kūrimą, mes pažadame:

  • Įvairovę ir įtrauktį puoselėjančią darbo kultūrą;
  • Mentorystės principais grįstą kultūrą, įgalinančią darbe vadovautis vertybėmis ir siekti bendro tikslo;
  • Galimybę prisidėti prie energetikos transformacijos, siekiant sukurti 100% žalią ir saugią energijos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms;Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje“, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.


Kviečiame prisijungti prie augančios tarptautinės komandos. Ją sudaro išmaniajai energetikai atsidavę specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas – sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms. Kiekvieną mūsų žingsnį lydi keturios kertinės vertybės: atsakomybė, partnerystė, atvirumas ir augimas. Jei ir tau jos yra svarbios – lauksime savo komandoje!

Lygių galimybių įsidarbinti principas, kurį taikome visuose įmonės padaliniuose, draudžia diskriminuoti žmones dėl rasės, amžiaus, odos spalvos, lyties, tautybės, fizinės ar psichinės negalios, religinių pažiūrų ar kitų priežasčių, neturinčių poveikio kandidato gebėjimams atlikti darbines pareigas.
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

Ignitis grupė

Norėtum prisidėti prie projektų, formuojančių energetikos ateitį Baltijos šalyse ir už jų ribų? „Ignitis grupė“, kurios svarbią dalį sudaro „Ignitis grupės paslaugų centras“, yra integruota atsinaujinančios energijos bendrovė. Pagrindinis mūsų siekis yra sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.

Paslaugų centras vienija kompetencijas, užtikrinančias ne tik kasdienę grupės veiklą, bet ir prisidedančias prie energetikos transformacijos Baltijos jūros regione. Dirbame su visomis grupės įmonėmis ir produktais – nuo saulės parkų iki elektromobilių įkrovimo stotelių. Dėl projektų įvairovės ir apimties savo komandoje telkiame teisės, IT, žmogiškųjų išteklių, komunikacijos, viešųjų pirkimų, ir kitų sričių ekspertus.

Visi mūsų kolegos, nepriklausomai nuo kuruojamos srities, prisideda prie energetinės nepriklausomybės kūrimo ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse.

www.ignitisgrupe.lt

You also might be interested in: