UAB „Energyk LT“

Pramoninių valdiklių programuotojas

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Darbas namuose - UAB „Energyk LT“

Darbo pobūdis

  • Valdiklių ir valdymo panelių programavimas pramoninės automatikos projektuose;
  • Esamų valdiklių ir valdymo panelių programų modifikavimas pagal kliento poreikius;
  • Klaidų valdiklių programoje šalinimas ir darbo procesų atstatymas;
  • Esamos įrangos modernizavimo projektų įgyvendinimas pramoniuose objektuose.
  • Esant poreikiui – dalyvavimas automatizavimo projektuose komandiruotėse.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis su pramoninių valdiklių ir valdymo panelių programavimu;
  • Patirtis su Siemens, Schneider, Rockwell - laikytume privalumu;
  • Elektros ir automatikos komponentų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Kruopštumas ir atsakingumas

Mes siūlome

  • Draugišką kolektyvą;
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Lankstų darbo grafiką.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

Our story began in 2022 when commercial and technical experiences joined forces. From unknown name to preferable contractor for main market players in a few months in electrical installations & automation industries!
We organize precisely, execute and deliver in time. We reached that from day one to the day of commissioning you felt satisfied. Super satisfied. Do you know many of contractors who could do more?
Leave all your issues to us. Whether you are a small or top notch player in the market save your time, money here and now. Choose us!
informacija apie UAB „Energyk LT“
2367 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2022 m.