Prekės ženklo vadovė (-as)

2000-3500 €/mėn. Į rankas
Inclusive for people with disabilities
Lentvaris - UAB „Mm prekyba“

Darbo pobūdis

Kurti prekės ženklo įvaizdžio strategiją;
Vykdyti vidinę ir išorinę komunikaciją;
Organizuoti produktų įvaizdines fotosesijas;
Vystyti organinę socialinių tinklų Linkedin, Facebook ir Instagram komunikaciją (tinklelio ruošimas, tekstai anglų kalba);
Administruoti www.macadamianutfarm.com reprezentacinį tinklapį;
Padėti organizuoti parodas, renginius;
Būsi atsakingai (-am) už įmonės reprezentacinę medžiagą ir naujų darbuotojų įvedimą - įmonės pristatymą;
Būsi atsakingai (-am) už ambasadorių tinklo ir nuomonės formuotojų strategiją;
Bendradarbiauti su elektroninės komercijos kolegomis ir siekti bendro tikslo - įmonės augimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turi min 3 m. patirties marketingo srityje.
  • Darbo patirtis su tarptautiniu prekės ženklu būtų privalumas;
  • Žinai ko reikia, kad prekės ženklas koja kojon žengtų su naujausiomis tendencijomis;
  • Žinai koks turi būti klientų aptarnavimo standartas;
  • Supranti kaip veikia Facebook, Instagram, LinkedIn ir kitos soc. tinklų platformos;
  • Turi praktikos vadovaujant darbo grupei ir moki dirbti komandoje;
  • Geros anglų kalbos žinios būtinos;
  • Esi kūrybingas (-a), ambicingas (-a) ir patinka tai ką darai.

Imonė siūlo:
  • šauni atmosfera, inovatyvus, energingas kolektyvas;
  • gražus, modernus, patogus ofisas; Padek isirengit dar graziau :)
  • padedam tobulėti, nes ir patys lipam iš komforto zonos kiekvieną dieną;
  • kartu ieškome sprendimų ir dirbame taip, kad visiems pasisektų siekti tikslų;
  • skatiname savarankiškumą ir minčių laisvę;
  • motyvuojanti atlygio skaičiavimo sistema, nuo įmonės bendrų pardavimų, skatinanti užsidirbti stipriai daugiau ir įsitraukti į įmonės plėtrą.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Mūsų įmonė sparčiai auga ir tampa vis labiau pripažinta didelių imonių, tokių kaip Carrefour, Rewe, Sanitex ir kitų. Visa komanda augame ir auginame imonę.Ruosiames statyti nauja fabrika pletrai.

Atlyginimas

2000-3500 €/mėn. į rankas
Šiai pozicijai yra skirti ir papildomi priedai, kurie bus skirismi nuo bendrų įmonės pardavimų ar atskirų projektų pasiekimų. Kompensuojamos pilnai transporto ir laiko kelionei sanaudos.

UAB „Mm prekyba“

Mes esame greitai auganti, unikali tarptautinė makadamijos riešutų apdirbimo ir produktų gamybinė įmonė, kuri orientuojasi į modernių bei sveikų produktų gamybą: www.macadamianutfarm.com; www.macadamianutfarm.lt . Tai moderni gamyba/apdirbimas. Turime savo pačių Macadamijos medžių plantacijas Afrikoje, valdome visą žaliavų ir produktų gamybos grandinę nuo medžių auginimo ir produkto lentynoje. Pirmi pasaulyje sukūrėme makadamijos augalinį gėrimą (tik veliau pradėjo stiebtis konkurentai) ir daugeli kitų produktų. Įmonė turi savo filosofiją: maistas yra mūsų vaistas. Dėl to ir orientuojamės į sveiką maisto gamybos procesą ir norą tai perduoti žmonėms. Produktai sveiki, nauji pasaulyje, konkurencingomis kainomis. Turime išdirbę labai daug naujų produktų, kurie laukia kol pasieks pasaulio parduotuvių lentynas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Mm prekyba“
1610 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.