PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVAS (-Ė)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Handelshus“

Užduotys ir atsakomybės

  • Priskirtos prekių kategorijos (bakalėjos ir šviežių prekių) asortimento bei kainodaros formavimas;
  • Tiekėjų paieška ir derybų vedimas;
  • Pirkimo sutarčių sudarymas, sutartinių įsipareigojimų vykdymo kontrolė;
  • Reikiamo prekių likučio sandėlyje palaikymas, prekių apyvartumo kontrolė;
  • Kategorijos pardavimo rezultatų, rinkos tendencijų ir konkurentų analizė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 2 metai sėkmingos darbo patirties pirkimų, pardavimų srityje. Privalumas maisto produktų didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje;
  • Komunikabilumas, kruopštumas, stipri orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Gebėjimas efektyviai planuoti savo laiką ir dėlioti prioritetus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios.

Mes siūlome

  • Įdomią, aktyvią ir kupiną iššūkių poziciją sparčiai augančioje įmonių grupėje;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Draugišką bei ambicingą komandą;
  • Vaišinimą kava, arbata, vaisiais ir saldainiais;
  • Pietus už simbolinį mokestį;
  • Nemokamą automobilio parkavimą.

Mes Tau siūlome

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Handelshus“

Viena didžiausių didmeninės prekybos maisto produktais įmonių, teikianti profesionalias maitinimo paslaugas.
See all ads of this company (7)
informacija apie UAB „Handelshus“
2623 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1064 €
25% uždirba 1064-1927 €
25% uždirba 1927-3223 €
25% uždirba nuo 3223 €