DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys
UAB „Lidl Lietuva“

Prekių užsakymo specialistas (-ė)

1070-1206 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune ir Vilniuje. Šiuo metu prie Regioninės bendrovės Lentvaryje kviečiame prisijungti Prekių užsakymo specialistą (-ę).

Darbo vieta: Jogėliškių g. 1, Lentvaris

Darbo pobūdis

  • Atskirų prekių grupių užsakymai, vykdymo kontrolė
  • Sandėlio atsargų stebėjimas, probleminių prekių identifikavimas, sprendimų paieška
  • Nustatytų tikslų vykdymas
  • Duomenų administravimas
  • Veiklos ataskaitų rengimas
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais
  • Kitos su kasdiene veikla susijusios užduotys

Reikalavimai kandidatui

  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel)
  • Analitinis mąstymas
  • Gebėjimas dirbti komandoje, lankstumas, noras intensyviai dirbti
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Patirtis mažmeninėje prekyboje ar prekių likučių palaikyme – privalumas
  • Anglų arba vokiečių kalbos žinios (ne žemesnės nei B1 lygmens)
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) - privalumas

Siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą nuo 1070 iki 1206 EUR atskaičius mokesčius
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Lankstų darbo dienos pradžios laiką
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais

Atlyginimas

1070-1206 €/mėn. į rankas

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2127 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
2823
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1331 €
25% uždirba 1331-1662 €
25% uždirba 1662-2261 €
25% uždirba nuo 2261 €