Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SINVEST FASHION“

PREMIUM parduotuvė esanti PC Panorama, kviečia prisijungti naują komandos narį!

880-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SINVEST FASHION“

Darbo pobūdis

PREMIUM parduotuvių tinklas atstovaujantis garsiausius pasaulyje ženklus, ieško energingo, komunikabilaus ir pozityvaus darbuotojo:

Aktyvūs pardavimai, bendravimas su klientais
Komandinis darbas
Parduotuvės įvaizdžio gerinimas
Darbas su mados ženklais

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimų srityje
Rezultato siekimas
Noras aktyviai parduoti
Iniciatyvumas, organizuotumas, atsakingumas
Domėjimasis mada

Įmonė siūlo

Dinamišką, įdomų darbą
Tobulėjimą
Priedus priklausančius nuo gerų rezultatų
Karjeros galimybes

Atlyginimas

880-1000 €/mėn. į rankas
atlyginimas nurodytas su priedu + papildomas priedas už pardavimus!

Tinklinė kompanija, prekiaujanti gerai žinomais prekiniais ženklais ieško naujo komandos nario.