DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

PREZIDENTO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

Efektyviai planuoti ir operatyviai administruoti vadovo darbotvarkę;
Valdyti vadovui adresuotos vidinės ir išorinės informacijos srautus, įvertinti informacijos aktualumą ir užtikrinti jos perdavimą laiku;
Tarpininkauti užtikrinant sklandžią įvairiapusę komunikaciją;
Pagal savo kompetenciją kontroliuoti vadovui pasirašyti teikiamų dokumentų formą, turinį, terminus;
Rengti įvairaus pobūdžio raštus, ataskaitas;
Suderinus deleguoti užduotis atsakingiems darbuotojams;
Kontroliuoti vadovo pavaldiniams skirtų užduočių vykdymo terminus ir užtikrinti grįžtamąjį ryšį;
Laiku ir tiksliai vykdyti kitus tiesioginio vadovo pavedimus.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Mažiausiai 2-3 m. sėkminga administratorės (-iaus) arba panašaus darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Anglų kalbos mokėjimas, rusų kalbos mokėjimas (privalumas);
Raštvedybos bei verslo etiketo išmanymas;
Labai geri bendravimo įgūdžiai, diplomatiškumas, greita orientacija, darbo laiko planavimas, gebėjimas nustatyti prioritetus;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome

Nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimą;
Patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
Komfortiškas darbo sąlygas, draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas!

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas

UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
See all ads of this company (65)
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1962 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
3005
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1641 €
25% uždirba 1641-2196 €
25% uždirba nuo 2196 €