PROCESŲ VALDYMO VADOVAS (-Ė) (Prekyba maisto pramonės ingredientais)

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Eligita“

DARBO POBŪDIS:

Šiuo metu „ELIGITA“ ieško naujo komandos nario(-ės) - VERSLO PROCESŲ VALDYMO VADOVO(-ĖS), kuris(-i) bus atsakingas(-a) už nuolatinį organizacijos, esančios augimo ir pokyčių etape (naujos rinkos, naujos produktų grupės ir augančios komandos), veiklos procesų tobulinimą, diegimą, adaptavimą ir standartizavimą, užtikrinantį 90% sisteminės darbo veiklos ir 10% išimčių.

FUNKCIJOS:

  • Įmonės veiklos procesų veiksmingumo stebėjimas, įžvalgų ir rekomendacijų teikimas;
  • Veiklos procesų tobulinimas, standartizavimas ir jų kokybės užtikrinimas;
  • Optimalios ir efektyvios veiklos procesų kūrimas bei įgyvendinimas;
  • Naujų verslo valdymo įrankių ir procesų diegimas;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su įmonės skyriais ir komandomis, siekiant užtikrinti sklandų procesų integravimą bei veikimą;
  • Bendradarbiavimo ir palaikymo procesų su „Eligitos“ grupės įmonėmis tobulinimas ir koordinavimas;
  • Procesų ir procedūrų laikymosi organizacijoje priežiūra bei kontrolė;
  • Aktyvus dalyvavimas įmonės augimo ir plėtros strategijoje.

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnė kaip 3-5 metų darbo patirtis maisto pramonės ingredientų prekybos (B2B) srityje;
  • Sėkminga ir pasiteisinusi patirtis verslo procesų valdymo, tobulinimo bei diegimo srityje;
  • Patirtis renkantis ir diegiant verslo valdymo sistemas (ERP);
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir prisitaikyti prie greitai kintančių rinkos sąlygų;
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimo lygis;
  • Puikūs organizaciniai ir lyderystės įgūdžiai;
  • Išskirtiniai analitiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Atidumas ir nuoseklus ilgalaikių rezultatų siekimas;
  • Aukšta verslo etika, nepriekaištinga reputacija ir gebėjimas reprezentuoti organizacijos vertybes tiek vidiniams darbuotojams, tiek išorinėms interesų grupėms.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Darbą vadovų komandoje ir galimybę tiesiogiai įtakoti įmonės augimą;
  • Unikalią galimybę prisidėti prie svarbių organizacijos pokyčių;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Profesionalų komandą;
  • Darbo atlygį nuo 1.800 Eur (atskaičius mokesčius) ir reguliarias premijas, priklausančias nuo veiklos kokybės bei rezultatų;
  • Darbui reikalingas priemones (PC, telefonas ir pan.);
  • Darbo laiką: 8:00-17:00, 5 darbo dienos savaitėje;
  • Darbo vietą: Draugystės g. 19D, Kaunas.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas
Reguliarios premijos, priklausančios nuo veiklos kokybės bei rezultatų.

UAB „Eligita“

ELIGITOS ĮMONIŲ GRUPĖ (www.eligita.com) įsteigta 1993 metais. Grupę sudaro 10 gamybinių ir prekybinių įmonių Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Vidurio rytuose ir Ukrainoje. Šiuo metu grupėje dirba virš 300 darbuotojų, o grupės apyvarta siekia 70 mln Eurų.
UAB “ELIGITA” veikla yra maisto pramonės ingredientų prekyba (konditerijos, mėsos, žuvies, pieno, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamybos įmonėms). Įmonės apyvarta viršija 20 mln. Eurų, o jos komandą sudaro 34 darbuotojai.
UAB “ELIGITA” siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą, skirtą įvairioms maisto pramonės sritims, apimančioms konditerijos, mėsos, žuvies, pieno, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamybos įmones. Bendrovės technologinis aptarnavimas ir inovacijos padeda pritaikyti naujas receptūras, skatindamos inovacijas maisto pramonėje. Bendrovė investuoja į darbuotojų kompetenciją bei mokymąsi, dalyvaudama tarptautinėse parodose ir konferencijose; vysto kūrybingus technologinius sprendimus bei receptūras, prisitaikydama prie rinkos ir klientų poreikių, o ilgalaikiai partnerystės santykiai pagrįsti abipusiu pasitikėjimu ir pagarba, kurie remiasi UAB „ELIGITA“ vertybėmis. Įmonėje yra įdiegta sertifikuota kokybės valdymo sistema LST EN ISO 9001, kuri užtikrina aukštą tiekiamų prekių ir paslaugų kokybę savo partneriams.
UAB “ELIGITA” įmonė siekia dinamiško augimo, plėsdama partnerių ratą Europoje, prekių asortimentą ir bendrovės komandą.
informacija apie UAB „Eligita“
5069 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3530 €
25% uždirba 3530-3980 €
25% uždirba 3980-5769 €
25% uždirba nuo 5769 €