UAB „Stiklita“

Produkto vadybininkas

1600-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

Ieškome įžvalgaus ir motyvuoto produkto vadybininko, kuris prisijungtų prie mūsų komandos ir padėtų plėsti mūsų produktų, skritų skaitmeninei spaudai ant įvairių paviršių pasiūlą.
Šis vaidmuo reikalauja puikaus klientų poreikių suvokimo, gebėjimo teikti tikslingus pasiūlymus, bendradarbiaujant su dizaino, marketingo, gamybos komanda.

Pagrindinės užduotys

  • Suprasti ir analizuoti klientų poreikius, siekiant siūlyti jiems tinkamus produktus ir sprendimus;
  • Aktyviai bendradarbiauti su dizaineriais, užtikrinant produktų dizaino atitikimą klientų lūkesčiams ir užtikrinant aukščiausius rinkos standartus;
  • Planuoti produktų vystymo strategijas, siekiant įgyvendinti nustatytus pardavimo ir plėtros tikslus;
  • Organizuoti ir koordinuoti projektus nuo idėjos iki galutinio įgyvendinimo, laikantis nustatytų terminų ir biudžeto;
  • Rengti ir pateikti verslo pasiūlymus bei pristatymus potencialiems klientams;
  • Nebijoti "šaltų skambučių", nes reikės ir tokių priemonių klientams surasti;
  • Sekti rinkos tendencijas ir konkurentų veiklą, identifikuoti naujas galimybes produktų bei paslaugų tobulinimui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas verslo vadybos, marketingo ar dizaino srityse;
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis produktų vadybos, pardavimų ar susijusioje srityje, ypač - dirbant su skaitmeninės spaudos produktų gamyba;
  • Puikus suvokimas apie dizaino principus ir gebėjimas efektyviai bendrauti su klientais;
  • Organizuotumas, planavimo įgūdžiai, atkaklumas, užsibrėžtų tikslų / rezultatų siekimas;
  • Orientacija į rezultatus, iniciatyvumas, inovatyvumas, domėjimasis technologijomis;
  • Optimistinis sprendimų ieškojimas įvairiose situacijose;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Puikūs derybų, pristatymo, tarpasmeninio bendravimo įgūdžiai, išvystyta pardavimo gyslelė;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Noras dirbti dinamiškoje aplinkoje, vystant kelis projektus vienu metu.

UAB "Stiklita" - geriausia vieta atrasti save! Įmonė siūlo įdomią bei dinamišką saviraiškos galimybę produkto vadybininkui jauname ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už pasiektus rezultatus papildomai mokami bonusai

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus - ne tik stiklą, o ir veidrodžių, bei akustinių plokščių interjero bei eksterjero sprendimams.
Mūsų klientai - verslo įmonės, reklamos agentūros ir privatūs asmenys, siekiantys praturtinti savo aplinką unikaliais dizaino sprendimais.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių , kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €