Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CV House

PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) | apšvietimas

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - CV House

APIE:

Mūsų partneris- sėkmingai dirbanti elektrotechnikos prekybos įmonė, kuri garantuoja savo klientams aukštą gaminių kokybę ir puikų aptarnavimą.
Įmonė priklauso įmonių grupei, kuri yra rinkos lyderiai daugiau nei 30 m.

DARBO POBŪDIS:

  • Vidaus, lauko, gatvių apšvietimo prekių grupės vystymas;
  • Asortimento formavimas: produktų paieška, derybos su tiekėjais, dalyvavimas parodose;
  • Kainodaros sudarymas;
  • Konkurencinės aplinkos analizė;
  • Komandinis darbas su pardavimo komanda;
  • Dalyvavimas dideliuose projektuose.

REIKALAVIMAI KANDIDATUI:

  • Sėkminga produktų valdymo/ vadybos/ pardavimų patirtis apšvietimo srityje;
  • Gilios ir profesionalios žinios apie apšvietimo (lauko, vidaus, gatvių) produktus, kainodarą, konkurencinę aplinką;
  • Anglų kalba (B2) lygis;
  • Aukštasis/ aukštesnysis inžinerinis/ vadybinis išsilavinimas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Profesinio augimo galimybes;
  • Finansinius ketvirtinius skatinimo priedus;
  • Kelionės į/iš darbo kompensavimą;
  • Galimybę dalyvauti mokymuose/ konferencijose;
  • Komandiruotes į tarptautines parodas;
  • Lankstų darbo grafiką, darbą hibridiniu darbo modeliu;
  • Motyvuotą ir draugišką komandą;
  • Nuolaidas įmonės produkcijai ir paslaugoms.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas
Finansiniai ketvirtiniai priedai
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos.