Produktų grupės vadybininkas (-ė)

1300-2200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Skirgesa“

Darbo pobūdis

Dalyvavimas viešuose pirkimuose;
Asortimento formavimas, naujų prekių paieška (Lietuvoje ir užsienyje), pardavimų prognozavimas;
Derybos su tiekėjais;
Rinkos tyrimai ir konkurentų analizė;
Prekių užsakymas ir optimalaus atsargų lygio palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Puikūs organizaciniai gebėjimai ir labai geri bendravimo įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios - privaloma (supratimas, kalbėjimas, rašymas – ne mažesnis nei B2 lygis);
Microsoft Office programinio paketo naudojimo žinios
Vairuotojo pažymėjimas.

Ką mes siūlome?

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį bei kas metų ketvirtį išmokamas premijas;
Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje, ilgametę patirtį turinčioje kompanijoje, kuriai svarbūs darbuotojai;
Draugišką, visuomet padėti pasiruošusią komandą;
Papildomą apmokamą laisvadienį kartą per metus;
Papildomas išmokas ypatingomis progomis (susituokus, gimtadienio proga ir kt.);
Dalyvavimą vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, įmonės didžiuosiuose renginiuose ir gražiose akcijose.

Atlyginimas - derybų klausimas.

Atlyginimas

1300-2200 €/mėn. į rankas

UAB „Skirgesa“

UAB „Skirgesa” yra viena iš kompanijų lyderių, prekiaujančių medicinos priemonėmis ir įranga, odontologijos bei kosmetikos priemonėmis.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „Skirgesa“
2377 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1902 €
25% uždirba 1902-2397 €
25% uždirba 2397-2761 €
25% uždirba nuo 2761 €