MB „Improvega“

Programuotojas

15-20 €/val. Į rankas
Darbas namuose - MB „Improvega“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome patyrusio interneto svetainių programuotojo, turinčio patirties dirbant su WordPress, darbui pagal sutartį nuotoliniu būdu.

Reikalavimai

  • WordPress įgūdžiai
  • Interneto svetainių kūrimo ir programavimo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti back-end ir front-end interneto svetainių kūrime
  • Patirtis kuriant ir valdant interneto svetaines, bei el. parduotuves
  • Gebėjimas įdiegti ir konfigūruoti pristatymo būdus el. parduotuvėms
  • Gebėjimas el. parduotuves integruoti su kitomis sistemomis( pvz., produktų valdymo platformomis)
  • Puikūs problemų sprendimo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir nuotoliniu būdu
  • Didelis dėmesys detalėms

Privalumai

  • Darbas su individualia veikla
  • Darbas iš namų
  • Lankstus grafikas
  • Draugiškas kolektyvas

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

15-20 €/val. į rankas

Improvega yra agentūra kuri specializuojasi internetinių svetainių ir el. parduotuvių kūrime ir administravime, bei reklamos paslaugose.

Įmonės internetinė svetainė:
improvega.com