UAB „Biofarmacija“

Projekto vadovas (-ė) gamybos linijos pastatymui

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Biofarmacija“

Darbo pobūdis

  • Chemijos pramonės gamybos linijos instaliavimas ir paleidimas.
  • Darbas pagal projektinę sutartį (trukmė apie 10 mėn.), tad gali būti kaip papildomas darbas.
  • Galimas pastovus darbas pradėjus gamybą.

Dėl daugiau informacijos galite pasiteirauti telefonu arba siųsti CV

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis chemijos inžinerijoje - privalumas.
  • Analitinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai ir dėmesys detalėms.
  • Laiko valdymo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas mokamas už visą projekto įgyvendimą, todėl tai gali būti ir papildomas darbas, neprisirišant prie darbo valandų.

UAB "Biofarmacija" atstovauja Izraelio gamintoją Baltijos šalyse, kuri platina kitokius maisto papildus miltelių pavidalu be cheminių priedų!
informacija apie UAB „Biofarmacija“
2111 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.