Projektų inžinierius (-ė)

2454-2806 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „INCORA“

Darbo pobūdis

Mes Tave kviečiame prisijungti, jei Tau išties patinka:

Analizuoti ir vertinti projekto techninę dokumentaciją;
Skaičiuoti statybos objektų planuojamų darbų kiekius;
Vykdyti subrangovų apklausas, lyginti gautus pasiūlymus, sudaryti konkursavimo lenteles;
Rengti komercinius pasiūlymus klientams;
Ruošti techninę dokumentaciją sutarčių pasirašymui su subrangovais ir užsakovais;
Tikrinti subrangovų aktus, jų atitiktį turimoms sutartims.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Tu:

Išmanai statybos procesus, moki įvertinti darbų apimtį;
Turi panašaus darbo patirties statybos įmonėje;
Esi atsakinga asmenybė, mokanti planuoti savo laiką bei darbų eiliškumą;
Tau puikiai sekasi analizuoti projektus, sisteminti, derinti ir apibendrinti informaciją;
Turi statybos / inžinerinį išsilavinimą;
Gerai moki naudotis Microsoft office, AutoCAD programomis.

Įmonė siūlo

Mes Tavęs laukiame ir siūlome:

Iššūkius dirbant prie išskirtinių individualių namų statybos projektų;
Galimybę išmokti naujausių ir skirtingų statybos technologijų;
Komfortišką ir kokybišką darbo vietą;
Automobilio parkavimo vietą verslo centre;
Šaunius ir padedančius kolegas, kurie Tavęs jau laukia.

Pažadame, kad atlyginimas "augs" kartu su Tavimi!

Atlyginimas

2454-2806 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „INCORA“

Mūsų misija yra statyti modernius, energetiškai efektyvius ir aplinką tausojančius namus. Mes statome atsižvelgdami į aukščiausius reikalavimus medžiagoms ir atliekamų darbų kokybei, naudojamės moderniais statybos būdais tam, kad užtikrintume pastatyto namo ilgaamžiškumą ir komfortą jame gyventi.
informacija apie UAB „INCORA“
2099 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.