Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BODESA“

Projektų pardavimo vadovas (-ė)

2300-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „BODESA“

Darbo pobūdis

UAB „BODESA“ stiprina savo pardavimų komandą ir ieško aktyvaus, sėkmingą patirtį pardavimų srityje sukaupusio projektų pardavimo vadovo(-ės).

Stiklo gaminių pardavimas Klientams projektinių užsakymų srityje B2B sektoriuje (Klientai – langų, durų ir/ar įvairių fasadinių konstrukcijų gamintojai Baltijos šalyse, Skandinavijoje);
Naujų Klientų paieška;
Santykių su esamais Klientais palaikymas;
Projektų valdymas nuo užklausos gavimo iki galutinio įgyvendinimo – projektinių pasiūlymų rengimas, derinimas su Klientais, projektinių užsakymų vykdymo valdymas, bendradarbiavimas su kitais skyriais perduodant ir kontroliuojant užduotis. Galutinio rezultato užtikrinimas;
Pagalba esamiems ir potencialiems Klientams parduodant galutinį gaminį (konsultacijos ir /ar techninis palaikymas stiklo gaminių srityje)
Rinkų, Klientų poreikių analizė;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (verslo vadyba - privalumas);
Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis pardavimų srityje;
Anglų kalbos mokėjimas;
Rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
Gebėjimas dirbti ir komandoje, ir savarankiškai; gebėjimas greitai reaguoti į pasikeitusias aplinkybes;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Pozityvus ir analitinis mąstymas;
Atsakingumas, pareigingumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Atsakingą, įdomų darbą draugiškame kolektyve ir įmonėje, kuri dirba tarptautinėje rinkoje;
Mokymus, kvalifikacijos kėlimą;
Darbo užmokestį, atitinkantį darbo rezultatus, bei paskatinimus už papildomas iniciatyvas ar indėlį į įmonės veiklos gerinimą;
Galimybę dalyvauti procese, parenkant tinkamiausius stiklo gaminius įspūdingiems pastatams įvairiuose Pasaulio regionuose;
Galimybę prisidėti prie šiltnamio efekto mažinimo Pasaulyje, parduodant gaminius, kurie didina šildymo ir / ar vėsinimo efektyvumą pastatuose;
Visas sąlygas atsiskleisti kūrybingai asmenybei.
Pastaba - pareigybei yra numatytos komandiruotės į užsienį.

Atlyginimas

2300-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai skaičiuojami priedai pagal pasiektus pardavimo rezultatus, pagal įvykdytų projektinių užsakymų kiekį bei kitus nustatytus rodiklius.
Atlyginimas priklauso nuo kandidato turimos patirties ir įgūdžių bei bus individualiai aptariamas pokalbio metu.

UAB "BODESA" – viena didžiausių stiklo paketų ir grūdintų stiklų gamintojų Baltijos šalyse. Apie 80 proc. pagamintos produkcijos eksportuojama (daugiausiai į Estiją, Latviją, Lenkiją). Įmonės Klientai medinių, aliuminių ar plastikinių langų, durų, įvairių fasadinių pastatų konstrukcijų gamintojai, kurie savo gaminius parduoda ne tik Baltijos šalyse, bet ir Skandinavijos šalyse, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Belgijoje, JAV, Japonijoje bei kitose Pasaulio šalyse. Automatizuota gamyba ir daugiau nei 27 metų patirtis leidžia užtikrinti išskirtinę kokybę, matmenų tikslumą, gaminių hermetiškumą ir kitas atitinkamiems gaminiams reikalingas savybes. Nuolat investuodama į darbuotojus bei modernią ir naujovišką įrangą UAB „Bodesa" siekia visiems savo Klientams pateikti aukščiausios kokybės gaminius ir geriausią aptarnavimą už konkurencingas kainas.
informacija apie UAB „BODESA“
2698 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
148
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1981 €
25% uždirba 1981-2151 €
25% uždirba 2151-2443 €
25% uždirba nuo 2443 €