UAB „FurnMaster“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (baldų įmonė)

2200-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Gebat laisvai komunikuoti anglų kalba, išmanot baldų technologiją, patinka bendravimas ir turit derybinių įgūdžių - šis pasiūlymas būtent JUMS.
Jums bus suteikta pilna atsakomybė už vykdomus projektus.
Reikės:
valdyti projekto informaciją, vertinti projekto apimtį ir analizuoti, vertinti riziką;
rengti komercinius pasiūlymus;
formuoti komandą projekto vykdymui, koordinuoti procesą;
užtikrinti sėkmingą projekto įgyvendinimą;
bendrauti su klientais bei megzti ir palaikyti ilgalaikius santykius;
vykti į verslo komandiruotes, parodas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).
Baldų gamybos technologijos išmanymas (privalumas).
Puikūs bendravimo, derybiniai bei darbo organizavimo įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Aukštasis išsilavinimas. Techninis išsilavinimas būtų privalumas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Panaši darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Darbą sėkmingai veikiančioje ir augančioje kompanijoje.
Profesionalią vadovų komandą ir galimybę įgyvendinti inovatyvias idėjas.
Darbo vieta Marijampolė.

Atlyginimas

2200-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.