Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Izoton“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (LAIVŲ STATYBA)

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Izoton“

Darbo pobūdis

  • Inicijuoti, organizuoti, kontroliuoti ir įgyvendinti projektus Lietuvoje ir užsienyje;
  • Reikalingų resursų vertinimą;
  • Formuoti darbuotojų komandas, planuoti rotacijas;
  • Spręsti iškilusius techninius ir organizacinius klausimus su užsakovais;
  • Užtikrinti darbo kokybę projektuose;
  • Priduoti darbus užsakovams, siekiant aukšto kliento įvertinimo ir sėkmingo projektų rezultato;
  • Projektų dokumentų valdymas;
  • Projektų įgyvendinimo eigos kontroliavimas, iškeltų tikslų siekimas;
  • Greitas ir efektyvus kylančių iššūkių sprendimas;
  • Projekto analizė, rezultatų pateikimas ir vertinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtina 2 metų analogiška darbo patirtis;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Mokėti skaityti brėžinius, suprasti technologinę dokumentaciją;
  • Gebėti įžvelgti problemas, trūkumus;
  • Mokėti dirbti bei vadovauti komandai;
  • Puikūs bendravimo bei derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas pristatyti įmone žodžiu ir raštu;
  • Puikios anglų kalbos žinios. Rusų kalbos žinios – privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Greita orientacija ir informacijos įsisavinimas;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė savarankiškai keliauti į objektus kitose šalyse.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą ir karjeros galimybes;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams pasiekti;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus;
  • Kompetentingus ir padėti pasiruošusius kolegas.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas
Tikslus atlyginimas aptariamas pokalbio metu, priklausomai nuo darbuotojo kompetencijos.

UAB "Izoton" teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus, o taip pat atlieka laivų izoliavimo, vidaus apdailos darbus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.
Mes didžiuojamės savo kvalifikuotais ir turinčiais ilgametę patirtį laivų statyboje darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu. UAB "Izoton" yra žinoma tarp Lietuvos ir užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė.

Daugiau skaitykite --->
informacija apie UAB „Izoton“
2244 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
250
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1687 €
25% uždirba 1687-2028 €
25% uždirba 2028-2587 €
25% uždirba nuo 2587 €